Blog
27. 12. 2016

KALENDÁŘ TRAIL-BUSTERS 2017: OBJEDNÁVKY TEĎ A TADY!

Luxusní formát, profi tisk, vysoká gramáž papíru, výběr nejlepších bikových fotek, limitovaný náklad 200 kusů. Prostě bikový upgrade vaší zdi, který vám bude dělat radost celý rok.

 

SPECIFIKACE

Opět exkluzivní provedení. Velkoformát A2 - to jsou 4 velké sešity na matematiku vedle sebe! Profi ofsetový tisk na matný křídový papír vysoké gramáže. Expedice od 17. prosince, což znamená, že bychom měli s rezervou stihnout Vánoce, na Slovensko zkusíme poslat ještě před svátky, ale dodání pod stromek nemůžeme garantovat, spíš první lednový týden.

 

OBSAH

Už tradičně jsem vybíral ty nejlepší fotky z celého roku s důrazem na atmosféru. Řada z nich ještě nepublikovaná. Cílem bylo vytvořit něco, co vás nakopne zvednout se ze židle a vyrazit vstříc novým zážitkům. Troufnu si říct, že takových kousků, které vám budou dělat radost celý rok, na trhu moc nenajdete. Vlastně dostáváte 12 poctivých "obrazů". Letos budeme inspiraci čerpat z bikově velmi atraktivních lokalit v Česku, Slovensku, Švýcarsku i Švédsku. Letos jsme přidali i vylepšení - označení dnů měsíce jsme dali více prostoru, aby jste měli prostor pro zaznačení všech blížících se důležitých výprav.

 

CENA

Cenu kalendáře držíme stejnou jako minulý rok - 595 Kč.

+ 125 Kč doporučeně poštou při platbě předem

+ 0 Kč při osobním předání/vyzvednutí (Staré Město / Uherské Hradiště)

 

Poslání na SLOVENSKO:

Cena kalendáře 23 E + 6E doporučené zaslání poštou při platbě předem na SK účet nebo PayPal

 

JAK OBJEDNAT

1. Vyplňte objednávkový formulář ZDE

2. Potvrdím vám přijetí objednávky a pošlu pokyny k platbě

3. Jakmile dorazí kalendáře z tiskárny a platba od vás, posílám kalendář + mail o jeho odeslání

 

V případě dotazů pište na petr.slavik@trail-busters.com