Blog
26. 11. 2017

KALENDÁŘ? TRAIL-BUSTERS 2018: OPĚT JEN LIMITOVANÝ POČET!

Luxusní velkoformát, špičkový prémiový tisk, vysoká gramáž papíru, výběr z unikátních fotek, limitovaný náklad 200 kusů. Prostě plnohodnotná biková ozdoba vaší zdi, která vám bude dělat radost celý rok.

 

SPECIFIKACE

Opět exkluzivní provedení. Velkoformát A2 - to jsou 4 velké sešity na matematiku vedle sebe. Tiskneme na křídový papír vysoké gramáže. Hlavní změna je letos v technologii tisku - díky spolupráci s tiskárnou ZSTUDIO využíváme prémiový Hi-Fi tisk, který umí reprodukovat barvy v živějším podání než klasický ofset. I když se jedná o dražší technologii, finální cenu držíme jako v předchozích letech. I letos bychom měli s rezervou stihnout dodání na Vánoce, na Slovensko zkusíme poslat ještě před svátky, ale dodání pod stromek nemůžeme 100% garantovat.

 

OBSAH

Už tradičně jsem vybíral ty nejlepší fotky z celého roku s důrazem na atmosféru. Řada z nich nebyla ještě publikovaná. Cílem bylo vytvořit něco, co vás nakopne zvednout se ze židle a vyrazit vstříc novým zážitkům. Troufnu si říct, že podobných bikových kalendářů, které vám budou dělat radost celý rok, na trhu moc nenajdete. Vlastně dostáváte 12 poctivých "obrazů". Letos budeme inspiraci čerpat z atraktivních lokalit v Česku, Slovensku, Itálii a Rakousku.

 

CENA

Cenu kalendáře držíme i přes dražší technologii stejnou jako v předchozích letech - 595 Kč. VYPRODÁNO

+ 125 Kč doporučeně poštou při platbě předem

+ 0 Kč při osobním předání/vyzvednutí (Staré Město (Zlínský kraj) nebo Uherské Hradiště)

 

Poslání na SLOVENSKO:

Cena kalendáře 23 E + 6E doporučené zaslání poštou při platbě předem na SK účet nebo PayPal

 

JAK OBJEDNAT

1. Vyplňte objednávkový formulář ZDE

2. Potvrdím vám přijetí objednávky a pošlu pokyny k platbě

3. Jakmile dorazí kalendáře z tiskárny a platba od vás, posílám kalendář + mail o jeho odeslání

 

V případě dotazů pište na petr.slavik@trail-busters.cz