Blog
07. 02. 2013

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT OD TRAIL-BUSTERS?

Udělal jsem revizi archivu a tady je malá ochutnávka, co pro vás máme nachystané. Tak si udělejte chuť!

Největší pecka bude asi report z bikování v Savojských Alpách, kde nám nejlepší traily ukázali místní průvodci z TrailAddiction. Tato fotka vyšperkovaná majestátním Mont Blancem v pozadí hovoří za vše. Ale budete si muset ještě chvíli počkat, protože report vyjde nejdřív na papíru.

 

Od léta trpělivě čekají i fotky ze snové stezky zařízlé v kaňonu u Val d´Isere. Jedno z nejkouzelnějších míst, které jsem za poslední dobu jel. 30 cm široká stezka urputně zakouslá ve svahu, nejdřív tanec kamenným polem, trocha adrenalinu na skále, dávka flow po jehličí a na závěr vizuální orgie se sérií vodopádů. I tento report čeká nejdřív tiskárna, ale dobrá zpráva je, že už brzo bychom měli vytáhnout nadupané video.

 

Už od léta 2011 tu mám připravený report z populárního Livigna včetně pár dobrých tipů na pořádné bikování (foto: Michal Janata).

 

Letos jsme s Vladem chytili nejkrásnější dny tohoto podzimu a vyšel z toho nádherný bivak na jednom z nejkrásnějších slovenských kopců - oravské Babí hoře. Bude z toho perfektní tip na výživné technické ježdění.

 

A na závěr tu máme jedno velice příjemné překvapení tohoto podzimu. Vyrazili jsme na malý průzkum, nic moc nečekali, ale hřebenový trail kolem Čachtického hradu v Malých Karpatech nás fakt nadchnul. Těžko říct, kdy přesně bude fotoreport, ale video je kousíček od vypuštění.