Blog
22. 11. 2013

RYCHLERYCHLE! OBJEDNÁVKA LIMITOVANÉ VÁNOČNÍ EDICE DRESŮ TRAIL-BUSTERS

Dobrá zpráva! z protekce dostali poslední předvánoční místečko ve výrobním kalendáři ATEX Sportswear pro kolekci dresů Trail-Busters. Počet bude striktně limitovaný. Stihneme to ještě pod stromeček. Objednávky jsou právě spuštěny.

 

 

POZOR! OBJEDNÁVKY JSOU ZASTAVENY! OMEZENÝ POČET KUSŮ JE NAPLNĚNÝ.

 

POPIS: Naším cílem bylo vytvořit maximálně jednoduchý a funkční dres. Důsledně jsme proto odseparovali všechny zbytečné serepetičky - zipy, kapsičky atakdále . Dres má lehce prodloužené záda. Potisk je realizován nadstandardní a příplatkovou neonovou technologií, kterou u nás disponuje jen několik málo výrobců. Díky tomu jsou barvy krásně svítivé, tak jak znáte z našich fotek. Dresy jsou 100% "made in Czech Republic". Vyrábí je náš partner ATEX Sportwear, který šije pro celou řadu českých i zahraničních reprezentačních týmů. Tabulka velikostí je ZDE.

 

MATERIÁL: COOLMAX BIKE - Za sezónu intenzivního ježdění jsme s tímto špičkovým materiálem maximálně spokojení a můžeme vám ho vřele doporučit - příjemný na nošení, vzdušný a velmi rychle schnoucí, přitom relativně odolný zatrhávání. Technická charakteristika: Lehký dvouvrstvý materiál. Rubová strana z mikrovláken, která zabezpečují účinný odvod potu do vrchní vrstvy. Tato vrstva má hrubší strukturu pro rychlé odpařování vlhkosti. Díky tomuto systému je i při větší zátěži zajištěn odvod potu a tím udržuje tělo v suchu. Složení: 50% polyester, 50% coolmax. Gramáž: 140-160 g/m2.

 

BAREVNE VARIANTY: Vybírat můžete z klasické kombinace barev, jakou vozí Trail-Busters. Tedy pánský modrý nebo zelený. Dámský bílý (+odpovídající dámský střih). Fotka slouží jen pro ukázku barevné kombinace, finální design se liší a odpovídá hornímu nákresku!

 

OBJEDNÁVKA: Celou objednávku koncipujeme tak, abychom ji stihli "pod stromeček". Proto je uzávěrka objednávek už tuto neděli 24.11. ve 22:00, aby se stihlo vše vyrobit a rozeslat. Vánoční zakázka je omezena na 20 kusů, pořadí bude stanoveno podle času přijetí objednávky. Pokud se nevejdete do limitu, netruchlete, další objednávku plánujeme před začátkem jarní sezóny. Ale už vám prostě neudělá radost pod stromečkem...

 

CENA: 1190 Kč

+ 50 Kč doporučená zásilka při platbě předem na účet

+ 90 Kč zaslání na dobírku

+ 0 Kč při osobním předání

(zaslání jen v rámci Česka, do zahraničí včetně Slovenska to nejde)

 

JAK OBJEDNAT: Do neděle 24.11. pošlete na adresu petr.slavik@trail-busters.com email, ve kterém napište:

1. počet kusů

2. velikost / barva

3. jméno a adresa

4. způsob platby a  zaslání/předání

 

PLATBA A PŘEDÁNÍ: V ideálním případě platba předem na účet 2203276487 / 6210 (do poznámky napiš své JMÉNO A PŘÍJMENÍ!). V míň ideálním případě dobírkou České pošty. Nebo úplně jednoduše při osobním předání. Osobní předání je možné po domluvě ve Starém Městě (Uherské Hradiště) nebo Brně, Židenicích. O vývoji zakázky vás budu průběžně informovat.

 

DŮLEŽITÉ POZNÁMKY: Do zahraničí, ani na SLOVENSKO bohužel NEPOSÍLÁME! V případě rafinovaných dotazů pište na petr.slavik@trail-busters.com

 

POZOR! OBJEDNÁVKY JSOU ZASTAVENY! OMEZENÝ POČET KUSŮ JE NAPLNĚNÝ.