Blog
28. 11. 2019

TRAIL-BUSTERS 2020: OBJEDNÁVKY NEJEXKLUZIVNĚJŠÍHO BIKOVÉHO KALENDÁŘE V ČESKU SPUŠTĚNY

Luxusní velkoformát, špičkový prémiový tisk, vysoká gramáž, výběr z unikátních fotek, limitovaný náklad jen 250 kusů. To je už osmé vydání nejexkluzivnějšího bikového kalendáře v Česku.

 

SPECIFIKACE

Opět jsme vsadili na prakticky nejluxusnější možné řešení. Velkoformát A2 - to jsou 4 velké sešity matematiky vedle sebe - v podstatě plnohodnotný obraz na stěnu. Tiskneme na křídový papír vysoké gramáže. A hlavně - i letos jsme díky spolupráci s renomovanou tiskárnou ZSTUDIO zajistili prémiovou, na přípravu náročnou a cenami ověnčenou technologii tisku Hi-Fi, díky které jsou barvy živější a hlubší než klasický tisk. I když se jedná o dražší řešení, cenu držíme stejnou jako v předchozích letech. I letos uděláme maximum pro to, abychom stihnuli dodání pod vánoční stromeček (i na Slovensko).

 

OBSAH

Hory, traily, lesy, hřebenovky. Akce, krajinky i romatická zátiší. Už tradičně jsem vybíral 12 nejlepších fotek z celého roku, tak aby byly maximálně různorodé, přitom vhodně odpovídaly i danému ročnímu období. Řada z nich nebyla ještě nikde a nikdy publikovaná. Cílem bylo vytvořit něco, co vás nakopne zvednout se ze židle a vyrazit vstříc novým zážitkům. Letos máme sice jednoho zástupce ze zaoceánských lokalit, jinak ale hrají prim nedaleká místa - domácí trailová centra, slovenské hřebenovky a rakouské Alpy. Nechybí kalendárium a decentní prostor pro plánování vašich bikových výjezdů.

 

CENA

Cenu kalendáře držíme i přes dražší technologii stejnou jako v předchozích letech - 595 Kč.

 

ZASLÁNÍ

Tady je hlavní změna proti předchozím ročníkům. Trpělivost jsme finálně ztratili s Českou poštou a přecházíme na Zásilkovnu. Díky tomu můžeme dopravu zjednodušit, zrychlit a proti minulému roku také zlevnit!

+ 125 Kč doručení na Zásilkovnu, balné / platba předem

+ 0 Kč při osobním předání/vyzvednutí (Staré Město (Zlínský kraj) nebo Uherské Hradiště)

Poslání na SLOVENSKO:

Cena kalendáře 24 E + 6E při platbě předem na SK účet nebo PayPal

 

JAK OBJEDNAT

1. Vyplňte objednávkový formulář ZDE

2. Potvrdím vám přijetí objednávky a pošlu pokyny k platbě.

3. Jakmile dorazí kalendáře z tiskárny a platba od vás, posílám kalendář + mail o jeho odeslání.

V případě dotazů pište na petr.slavik@trail-busters.cz