Blog
24. 02. 2014

TRAIL-BUSTERS PHOTO BATTLE 2014 STARTUJE

Na začátek nové sezóny jsme připravili další ročník fotosoutěže - nelítostného souboje bikerských fotek. Stačí poslat fotku a hned jsi ve hře o rám Rock Machine Blizzard, helmu Bell Super nebo další ceny. Tady jsou kompletní pravidla. Začínáme!

Systém hry je jednoduchý a zároveň napínavý. Zúčastnit se může každý, kdo nám zašle svou bikovou fotku. Z přihlášených fotek následně porota vybere 16 nejlepších, které se systémem play-off, tedy vyřazovacím soubojem dvojic, budou snažit probít až do finale. Vítěz finále bere all-mountain rám Rock Machine Blizzard 2013, poražený finalista získá špičkovou all-mountain helmu Bell Super. A to není všechno. Ze všech soutěžících pak ještě vylosujeme další šťastlivce, kteří dostanou dárky od Rock Machine. Hodně štěstí!

 

Přihlášení a pravidla

1. Termín pro zaslání soutěžních fotografií do 16. dubna 2014 včetně.

2. Požadavky na fotografii: biková tématika, jeden soutěžící může soutěžit jen s jednou fotografií, soutěžící musí být autorem fotografie, fotografie nebyla v jiné fotosoutěži.

3. Účastník dává svolení se zveřejněním fotografie v rámci soutěže. Pořadatel si nenárokuje žádná další autorská práva.

4. Vaše fotografie zasílejte na mail petr.slavik@trail-busters.com - uveďte: 1. předmět mailu: Trail Busters Photo Battle 2.jméno autora 3. jméno jezdce 4. lokalita - minimální rozlišení 1110 pixelů na šířce (kvůli zařazení do galerie)

 

Základní kolo

Porota ze zaslaných soutěžních fotografií vybere nejlepších 16 - složení poroty Michal Červený (www.michalcerveny.com) a Petr Slavík (www.trail-busters.com

Výběr fotografií bude zveřejněn 20.4.2014 na www.trail-busters.com

 

Play-off

Postupující fotografie jsou nalosovány do soutěžního pavouku – v jednotlivých kolech se utkají dvojice fotografií.

Každý všední den proběhne na facebooku Trail-Busters jedno kolo  - hlasování probíhá do skončení soutěžního dne, tedy 23:59 - postupuje fotografie s více lajky. Vítězové jednotlivých kol postupují pavoukem až do velkého finále.

Play-off proběhne v průbehu měsíce dubna. Data konání play-off budou upřesněna současně s výberem fotografií do základního kola

 

Výhry

Vítěz finálového duelu vyhrává bikový rám Rock Machine Blizzard 2013 (na výběr velikost M nebo L) poražený finalista helmu Bell Super (velikost a barva dle vlastního výběru z aktuálně dostupných variant u dovozce).

Ze všech zúčastněných soutěžících budou vylosování další 2 šťastlivci, kteří dostanou dárky od Rock Machine.

Výhru je možné zaslat v rámci Evropy.

 

Obecné

Partnerem soutěže jsou Rock Machine a Progress Cycle. Za ceny do soutěže moc díky!

Zasláním fotografie soutěžící vyjadřuje souhlas s pravidly soutěže.

Pořadatel může před jednotlivými koly provést upřesnění pravidel pro zajištění regulérnosti soutěže.

Případné dotazy posílejte na email petr.slavik@trail-busters.com

Pořadatelem soutěže je Petr Slavík, trail-busters.com